LED grow panely  V tejto kategórii nie sú žiadne produkty.

Podkategórie

 • Mars TS

  Vďaka skvelému výkonu a prijateľnej cene je rad TS najpredávanejší od značky Mars Hydro.

 • Mars SP

  Panely Mars Hydro radu SP disponujú veľmi kvalitnými diódami Samsung & Osram, ktoré sú zároveň posadené blízko pri sebe. Vďaka tomu majú tieto panely najsilnejší svit. Hliníkový rebrový chladič zaistí rýchly odvod tepla. Vďaka vysokému podielu červeného svetla je toto svetlo vhodné na fázu kvitnutia.

 • Mars FC

  Svetlá Mars Hydro radu FC majú najlepší výkon a účinnosť medzi všetkými Mars Hydro svetlami. Vďaka jedinečnému usporiadaniu čipov Samsung svieti rad FC rovnomerne a dostane sa do každého rohu.

 • Mars FC EVO

  Rada FC EVO predstavuje neprekonateľnú voľbu pre pestovanie rastlín, zaisťujúca optimálne výsledky. S využitím najefektívnejších čipov na trhu, Samsung LM301H EVO, tieto LED diódy prinášajú do vašej pestovateľskej zostavy bezkonkurenčnú silu.

  Vďaka svojmu revolučnému čipu LM301H EVO ponúka FC-EVO najvyššiu účinnosť, ktorá je momentálne k dispozícii. Rovnomerné rozloženie svetla zaistí, že každá časť rastliny bude dostávať optimálne osvetlenie, čo prispieva k ich zdravému a vyváženému rastu.

  Tieto LED svietidlá sa môžu pýšiť plným spektrom osvetlenia, ktoré je bohaté na červené svetlo. To je kľúčové pre podporu každej fázy rastu rastliny, od klíčenia až po kvet. S rýchlym odvádzaním tepla sa FC-EVO vyznačujú aj dlhou životnosťou a optimálnymi podmienkami pre zdravý vývoj rastlín.

  Vyberte si tú najlepšiu cestu k úspešnému pestovaniu s radom FC EVO, kde inovácie a účinnosť spájajú sily pre optimálne výsledky.

 • Mars FC-E

  Hľadáte tichý panel s nastaviteľným kĺbom za čo najlepšiu cenu? Potom tu pre vás máme rad FC-E Mars Hydro. Vďaka jedinečnému usporiadaniu čipov umožňuje panel rovnomerné rozloženie svetla do každého rohu.

 • Mars LED lišty